Kurumsal

1985 Yılında kurulan Fikret Karalar Mobilya, günümüze kadar tasarlayıp üretmiş olduğu ürün çizgisiyle, Mobilya ve Dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir.Klasik,Country ve Modern ürün grupları ilen farklı,özgün ve kaliteden ödün verilmeyen koleksiyonlar ile karşınıza çıkmaktadır.

Gelişen teknoloji ve günümüzün Trend çizgisini takip ederek, firmada çalışmakta olan Mimar ve imalat ustalarıyla heyecanlı,tutkulu ve yenilikçi ürünlere imzamızı atmaktayız.

İstanbul firması olan Fikret Karalar Mobilya Modoko’da bulunan mağazası ve yeni dönemde açılacak olan bayileri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.Firmanın 2. Kuşak yöneticisiyle daha hırslı daha azimli ve yeni teknolojilere ayak uydurarak emin adımlarla hedeflerinde ilerleyecektir.

Fikret Karalar Mobilya Firması olarak yeni dönemde farklı proje ve ürün gruplarıyla adından söz ettirerek, ‘’DAİMİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’’ ilkesi ile üretmeye ve Tasarıma devam edeceğiz.

Fikret Karalar Mobilya

Fikret Karalar Mobilya;

Özgün,Sıradışı,Özel Tasarımlar ile hizmet vermektedir.

Projeye başlarken,müşterilerimizin günlük yaşam tarzları,davranışları,hobileri,meslek grupları dikkate alınarak,tasarımlarını yapacağımız mekanlarda rahat,konforlu ve huzurlu bir ortam hazırlamaktayız.

Proje aşamasında müşterilerimizin zevkleri ve fikirleri bizler için çok önemlidir.Müşterilerimizin görüş ve isteklerini dikkatli bir şekilde not alıp,kendi mimar ve ustalarımızın sanat ruhu ile birleştirerek sıradışı tasarımlar oluşturmayı amaçlarız.

Teknoloji ve Tecrübeyi Birleştirerek, Sıradışı Tasarımlar Sunuyoruz..

Fikret Karalar Mobilya, Dekorasyon Projelerini ve kendi ürün gruplarını üretirken kaliteden asla ödün verilmez.

Ürün grupları Klasik ve Exlusive Country tarz olduğu için yüksek değerde el işçilikleri gerektirmektedir.Firmamızda kesinlikle yapay ürün grupları kullanılmamaktadır.Tüm figür ve oymalar,ustalarımız tarafından titizlik ile hazırlanır.

Aksesuar,kumaş v.b. Ham madde aldığımız partner firmalar kendini ispatlamış seçkin ve kaliteli markalardır.

Mobilya Üretmek Özen, Kalite, Kontrol, Tasarım Ve En Önemlisi AŞK ister…

Fikret Karalar Mobilya ” AİLEMİZE ” Katılmak İstermisin ?

Firmamız, Dönemin şartlarına göre kendini yenilemektedir.Çalışanlarımızın Emekleri ve Becerileri Firmamızın daha başarılı olmasını sağlar.

Firma Tecrübelerinin, çalışanlarımıza, motivasyonlu, üretken olmaları ve tecrübe kazanmalarında en büyük destekçisi olacaktır.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Çalışmak İstediğiniz Pozisyon

Kısa Öz Geçmiş

Varsa CV niz

You can check out the top 10 lists of essay writing companies that are high quality to select the best writing service. A number of them offer a sample of the authors. Check their ratings and their samples to obtain an idea about write my essay them and start working with them. This will enable you to make more reliable and better decisions regarding your writing.