Neden Biz ?

                1985’ten bu yana 36 yıllık tecrübemizle 1500 den fazla müşterimize hizmet vermiş bulunmaktayız. Bazı müşterilerimizle çok iyi dostluklar kurduk. Bazen küçük bir sehpa, bazen de büyük dekorasyon projelerine imzamızı attık. Çevremiz ve iş kapasitemiz her geçen gün gelişmektedir. Hedefimiz, internetin yaygınlaşmasıyla birlikte çok daha geniş kitlelere ulaşmaktır.

 

İşimiz, yaşam tarzımız olduğu için severek gönülden çalışıyoruz. Sanatkar, arkadaş ve aile bakış açısıyla maksimum özveride bulunuyoruz.

Teknolojiyi ve yenilikleri çok iyi takip ederek, üretim sahamızı güncelliyoruz.

Neden kalite ? Neden Sağlamlık ?

Üretim ve malzemenin yüksek kalitesi, mobilya kullanım ömrünün fazla olması demektir. Güzellik, sağlam olmadan uzun süre var olamaz. 

Sahip olduğumuz bu bakış açısı, firmamızın uzun yıllar boyu hatırlanmasını sağlamaktadır. 

*Üstelik bu kaliteyi alınabilir fiyatlara sunuyoruz !

0 +
Müşterilerimiz
0
Mevcut Siparişler

Ustalarımız

                  Alanında 30 yıldan fazla tecrübesi olan ustalarımız, malzemenin doğasını çok iyi bilmektedirler. Ustalarımızın hem sanatkar kişiliği hem de tecrübenin vermiş olduğu üretim bilgisi, sizlere istediğiniz mobilyanın tam karşılığını vermektedir.

İç Mimarlarımız

                  İç Mimarlarımız hem masa başında hem de sahada görev alırlar. Sizi dinler, taleplerinizi öğrenir ve sizlere hitap edecek tasarımları sunarlar. Atölye ortamını fazlasıyla deneyimlemiş olan mimarlarımız, üretim detayını iyi bilmektedir. Detaylı proje ve gerçeğe yakın kalitede 3D görseller hazırlayarak, yaşam alanlarınızın yeni oluşacak halini size anlatmaktadırlar.