Fikret KARALAR

1985 yılında kurulan Fikret Karalar Mobilya, günümüze kadar tasarlayıp üretmiş olduğu ürün çizgisiyle, Mobilya ve Dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir. Klasik, Country ve Modern ürün grupları ile farklı, özgün ve kaliteden ödün verilmeyen koleksiyonlar ile karşınıza çıkmaktadır.
Gelişen Teknoloji ve günümüz trend çizgisini takip ederek, firmada çalışmakta olan, deneyimli İç Mimar ve imalat ustaları ile heyecanlı, tutkulu ve yenilikçi ürünlere imzamızı atmaktayız.
İstanbul firması olan Fikret Karalar Mobilya, İç Mimari proje ağırlıklı çalışmaktadır.

İMALAT

Fikret Karalar Mobilya, Dekorasyon Projelerini ve kendi ürün gruplarını üretirken kaliteden asla ödün verilmez.

Ürün grupları Klasik ve Exlusive Country tarz olduğu için yüksek değerde el işçilikleri gerektirmektedir. Firmamızda kesinlikle yapay ürün grupları kullanılmamaktadır. Tüm figür ve oymalar,ustalarımız tarafından titizlik ile hazırlanır.

Aksesuar, kumaş v.b. Ham madde aldığımız partner firmalar kendini ispatlamış seçkin ve kaliteli markalardır.

Mobilya Üretmek Özen, Kalite, Kontrol, Tasarım ve En Önemlisi AŞK ister…


TASARIM

Fikret Karalar Mobilya;

Özgün, sıra dışı özel tasarımlar ile hizmet vermektedir...

Proje oluşturma sürecinde, müşterilerimizin günlük yaşam tarzları, hobileri, meslek grupları dikkate alınarak, rahat, konforlu ve huzurlu yaşam alanları yaratmaktayız.
Proje aşamasında, müşterilerimiz zevkleri ve fikirleri bizler için çok önemlidir. Müşterilerimizin görüş ve isteklerini dikkatli bir şekilde not alıp, firmamızın iç mimar ve ustalarının sanat ruhu ile birleştirerek sıra dışı tasarımlar oluşturmayı amaçlarız.

Teknoloji ve tecrübeyi birleştirerek, fikirleri gerçeğe dönüştürüyoruz.